Kaip išsirinkti gerą renginio organizatorių savo įmonei

Viskas ką reikia žinoti renktantis profesionalų vakarėlių planuotoją

dauguma sėkmingų firmų Lietuvoje nori surasti nepriekaištingą renginių organizatorių savo vakarėliams. Tačiau tik keletas vakarėlių paslaugų planuotojų yra pakankamai įgudę surengti nuostabią šventę kurią įsivaizduojate jūs. Lietuvoje renginių organizavimas pradeda populiarėti labai greitai ir būtent dėl šios priežasties, daugelis nepatyrusių žmonių nori tapti renginių planuotojais stambioms kompanijoms, tačiau jie neturi patirties ir įgudžių kurie jiems leistų savo darbo atlikti gerai. Jums, kaip savo firmos savininkui, yra labai svarbu žinoti kurie festivalių planuotojai yra tinkami ne tik jūsų biudžetui, bet ir jūsų asmeniniams lūkesčiams. Visų pirma, jeigu norite surengti savo kompanijos asmeninę puotą, verta atsižvelgti į tai, kad tai nekainuos pigiai, bet kaina priklauso nuo jūsų firmos darbuotojų dydžio, vietos kurioje jūs planuojate linksmintis ir nuo pačio renginio organizatoriaus. Norint išsiaiškinti kuris vakarėlių organizatorius yra pats tinkamiausias jums, mes paruošėme keletą patarimų kurie jums padės apsispresti.

peržiūrėkite pasirinkto vakarėlių organizatoriaus veiklą

Kur ieškoti?

populiariausi renginių planuotojai vykdo puikų marketingo planą internetu, todėl jeigu norite surasti puikų rangovą savo festivaliui, jums reikia ieškoti jo internete. Dažniausiai, jums puikiai pasiseks juos rasti Google naršyklėje. Juos galite surasti didžiausiuose skelbimų portaluose bei svetainėse kurios siūlo tik pačius geriausius vakarėlių organizatorius Lietuvoje. Taip pat verta pabrėžti, jog dauguma nuostabių švenčių planuotojų yra viešai paskelbę savo paslaugas portale Facebook, todėl tikrai nieko neprarasite jeigu skirsite šiek tiek laiko juos surasti ten. Turiu jus perspėti, kad būtumėte atsargūs, nes dauguma žmonių šio tipo paslaugas siūlo klaidingai, nes ne maža dalis šių asmenų nėra tikri ir profesionalūs vakarėlių planuotojai įmonėms, tačiau tai nereiškia jog jūs negalite su jais susisiekti – vis dėl to, gal būt jie nėra prasti šių paslaugų tiekėjai ir galbūt, jie jums surengs puikų vakarėlį jūsų įmonei, tačiau atidžiai perskaitykite jų rekomendacijas ir atsiliepimus prieš žengiant svarbiausią žingsnį. Mes suvokiame, kad jūs norite savo darbuotojams tik gero ir jūs stengiatės pasirūpinti kiekviena smulkmena ir problema kuri anksčiau ar vėliau iškils planuojant jūsų renginį, tačiau didžiausi šios industrijos ekspertai patarai, kad nereikia skubėti ir gerai apsvarstyti ar šis asmuo bus tinkamas jūsų vakarėliui planuoti.

Pasamdykite patyrusį renginių vadovą

Dauguma nuostabių vakarėlių kompanijoms organizatorių taip pat yra pasiskelbę verslo paieškos platformoje LinkedIn, todėl taip pat verta apsilankyti šioje svetainėje ir paieškoti jų ten. Viena iš pagrindinių klaidų, kurią padaro didelių kompanijų atstovai, yra kad jie per greitai priima savo sprendimą ties šiuo klausimu. Atsiminkite, kad jūsų asmeninė šventė turi būti nepriekaištinga ne tik jūsų, bet ir kitų jos dalyvių akyse, nes gale dienos jūs savo vakarėlyje turite jaustis kaip svečias, o išsirinkus nepriekaištingą vakarėlių organizatorių jums šią svajonę pavyks įgyvendinti.

Kaip sužinoti ar jis tinkamas mano kompanijos šventei?

Norint iššiaiškinti ar pasirinktas vakarėlių organizatorius yra tinkamas jums, verta peržvelgti atsiliepimus apie jų paslaugas jų svetainėje arba pasiklausti tų žmonių kuriems teko dirbti su jūsų pasirinktu festivalių planuotoju. Tai jums padės tiksliai nuspręsti ar jis bus tinkamas jums.

Rekomenduojami įmonių festivalių planuotojai

 Jeigu jus spaudžia laikas ir jūs norite išsirinkti gerą vakarėlių planuotoją dabar, mūsų komanda atrinko vieną iš geriausių renginių organizatorių Vilniuje. Apsilankykite jų svetainėje jeigu norite sužinoti apie juos daugiau ir plačiau.

Mes pasirinkome būtent šiuos festivalių organizatorius dėl keleto priežasčių, kurios padėjo jiems išsiskirti:

  • Profesionalumas
  • Jau suplanuota vakarėlio eiga
  • Renginio originalumas
  • Klientų aptarnavimo kokybė
  • Nuostabūs atsiliepimai

Tikiuosi, kad mūsų patarimai leis jums išsirinkti gerą švenčių organizatorių jums ir jūsų darbuotojams. Nepamirškite pasidalinti šiuo straipsniu su tais, kuriems jis būtų įdomus. Jeigu turite klausimų drąsiai parašykite mums elektroninę žinutę štai čia. Ačiū už dėmesį!

ieškokite gerų festivalių planuotojų internetu